Adopcia

Adopčný poplatok je 20 Eur + dobrovoľný príspevok na veterinu. Všetky naše psíky majú vakcináciu proti infekčným chorobám a proti besnote, sú odblšené, odčervené a majú čip. Psíky idú od nás na adopciu poväčšine po kastrácii.

Dotazník pre záujemcu o adopciu 

IBAN ČSOB : SK18 7500 0000 0040 3026 4750

IBAN PRIMA : SK9756000000007379889001

Klotilda
Klotilda

Klotilda

Ahojte, volám sa Klotilda a som krásna originálna 10kg fenka menšieho vzrastu. Mám len 1 rok a som zachránená z nevhodných podmienok. Postupne už si zvykám na ľudí, ktorí sa o mňa starajú a začínam si užívať pozornosť a spoločnosť. Som rada, že som sa dostala do útulku, ale teraz už čakám na skutočný domov. Potrebujem trpezlivú rodinku, ktorá sa o mňa s láskou postará, ideálne v byte alebo rodinnom dome s prístupom dovnútra. Som vhodná k deťom ale aj k starším ľuďom, taktiež dobre vychádzam s ostatnými psíkami, sučkami, aj mačkami. Hygienické návyky mám.

Dotazník pre záujemcu o adopciu

Brenda
Brenda

Brenda

Brenda je odrastené šteniatko, super parťáčka na psie športy, turistiku, k deťom, aj dospelým. Zbožňuje naháňačky s inými psami a tolerantnými mačkami. Má hygienické návyky, takže je vhodná aj dovnútra, kde svoj temperament nachvíľu skľudní a bude s vami spokojne pozerať telku. 

Dotazník pre záujemcu o adopciu

Matilda
Matilda

Matilda

Matilda k nám prišla zo zlých podmienok. Neverila ľuďom, ani psom. Na Matilde sa osud podpísal nielen na duši. Šedivá papuľka a jazvy napovedali, že ide o staršiu sučku, no nakoniec sa ukázalo, že je mladučká, ale životom ťažko skúšaná. Niekoľko dní odmietala vyjsť von, nešpinila ani vnútri, len ležala v kúte, triasla sa a vrčala. Nevzdali sme to s nimi a teraz už našu trpezlivosť a lásku opláca úsmevom a vrtiacim chvostíkom. Je pripavená ísť do nového, milujúceho domova.

Matilda je priateľská, hravá a milujúca fenka. Je veľmi šikovná a dokáže sa toho ešte veľa naučiť. Je vhodná do bytu či domu s prístupom do vnútra. Do rodiny s deťmi, ale aj k starším ľuďom.

Dotazník pre záujemcu o adopciu

Favoritka
Favoritka

 Favoritka

Favoritka (pracovné meno Matka ) sa ku nám dostala spolu aj so svojimi šteniatkami. Tie už majú svoje domovy a tak teraz už konečne môže aj ona hľadať svoj vysnívaný domov.Je to sučka stredného vzrastu, rada sa hrá so psami, je zvyknutá na mačky aj deti. Je priateľská no ostražitá. Má hygienické návyky. Je očkovaná, čipovaná, v blízkej dobe ju čaká kastrácia. Ak je práve ona vašou "favoritkou" napíšte nám, alebo zavolajte.

Dotazník pre záujemcu o adopciu 

Zlatka
Zlatka

Zlatka

   Zlatka je úžasná, priateľská, milá mladá 1 ročná fenočka. Je skvelý spoločník, miláčik detí, aj dospelých, je priateľská ku psom aj sučkám. Má stále dobrú náladu, je to proste zlatíčko.
Bola zachránená z nevhodných podmienok a teraz si vychutnáva každú pozornosť. Zlatka je menšieho vzrastu, má hygienické návyky, je kompletne očkovaná, kastrovaná, pripravená ísť do nového domova.
 V prípade záujmu nám napíšte : Dotazník pre záujemcu o adopciu 

Katika
Katika

Katika


Katika je 4-5 ročná kríženka maltézskeho psíka. Na niektoré dotyky a manipuláciu reaguje kúsaním, no keď si na človeka zvykne, tak pri dodržiavaní určitých pravidiel sa s ňou dá vychádzať. Zjavne nepoznala vôdzku. Konečne jej začína chutiť jesť, tak sa bude dať popracovať aj na výchove. Je tichá a väčšinu dňa preleží v peliešku. Zápal ucha s ktorým prišla je na ústupe, pekne sa jej zahojila aj zapálená rana z vonkajšej strany ucha. Je kompletne očkovaná, čaká ju kastrácia a potom môže ísť do dočasky, alebo nového domova. 

V prípade záujmu nám napíšte : Dotazník pre záujemcu o adopciu 

Unicorna
Unicorna

Unicorna

Unicorna sa túlala niekoľko dní a pravdepodobne mala kolíziu s autom. Podarilo sa nám, podľa čipu, nájsť 'majiteľov' ktorí ju vyhodili, lebo narástla. Áno,píšeme správne, vyhodili ju, lebo narástla!!

A tak je Unicorna u nás. Je úžasná, milá a priateľská. Skvelý spoločník aj strážca. Miluje ľudí, deti, ostatné psíky aj sučky. Má stále dobrú náladu a je pripravená Vás kdekoľvek sprevádzať. Je očkovaná, čipovaná a kastrovaná, pripravená ísť do nového domova.

V prípade záujmu nám napíšte : 

Dotazník pre záujemcu o adopciu 

Dingo
Dingo

Dingo

Krásny, zdravý a veselý psík, ktorý má rád ľudí a rád sa naháňa so sučkami aj psami.Život preňho začína mať zmysel, hoci je ešte stále v útulku. Keby sme mu našli nový domov, bolo by to dokonalé!

Dotazník pre záujemcu o adopciu

Luník
Luník

Luník

Luník je zvedavý, veselý a hravý. Prvú polovicu svojho doterajšieho života strávil v osade. Tú druhú polovicu v útulku. Nevzali si ho ako šteniatko a jeho šance na adopciu každým dňom klesajú. Pol roka! Pol roka nikoho nezaujal. Jeho, aj našim najväčším prianím je nájsť Luníkovi domov a rodinu. Potom bude každý deň dôvod na oslavu

Luník je vhodný do rodinného domu aj do bytu k aktívnej rodine, k dospelým ľuďom aj k deťom. S ostatými psíkami vychádza dobre.

Dotazník pre záujemcu o adopciu

Rexo
Rexo

Rexo

Rex mal ťažký úvod do života. Nepoznal nič len steny chlieva, krik a bitku.

Keď sa k nám dostal musel sa učiť základné veci, ako chodiť na prechádzku, že ľudia a psy nie sú zlí.. šlo to pomaly, ale Rexo sa začal tešiť zo života, zvláda prechádzky dokonca aj bez vodítka, naučil sa fungovať medzi psami a to najdôležitejšie: v jeho očiach už nie je strach a nedôvera, ale iskrička nádeje a kopa šťastia.

Keď ho chceme zatvoriť, začne pred nami tancovať a chce sa hrať a naháňať. Nedá sa naňho hnevať.

Dotazník pre záujemcu o adopciu 

Labka pomoci nedáva psíkom len kŕmenie a pár hodín prechádzky. V labke pomoci psíky denno denne socializujeme. Našim cieľom je učiť psíky novým veciam, nastaviť ich tak, aby mali pozitívne vzťahy s ľudmi, deťmi, inými psami, mačkami, s rôznymi miestami, autami a pod.
 

V labke pomoci sa venujeme rôznym psím športom a aktivitám, ktoré nie sú pre naše psíky len podpora fyzickej kondície. Predstavujú pohyb, zábavu, mozgovú aktivitu, výcvik a sociálnu interakciu súčasne. Je veľká pravdepodobnosť, že práve ten váš psík, ktorého si z labky pomoci adoptujete, si u nás užíval a krátil čas čakaním na trvalý domov s agility, výcvikom, dogfrisbee, športovou kynológiou, mushingom / psími záprahmi, canicrossom alebo záchrannou kynológiou. V labke pomoci sa taktiež venujeme canisterapii.Psíky adoptujeme len do vhodných podmienok. Pre všetkých našich psíkov hľadáme domovy, kde z nich budú právoplatní členovia rodiny. Psíkovi musí byť zabezpečená každodenná starostlivosť a spoločnosť. Pokiaľ ide psík do rodinného domu, dvor musí byť oplotený, psík musí mať zateplenú búdu a koterec, prípadne prístup do obytných častí domu. Psík nesmie byť držaný na reťazi. Pokiaľ ide psík do bytu, musí byť pravidelne venčený.


Nezabudnite - psík je na celý život, nie len na chvíľu! Nevyberajte očami, ale srdcom! Dajte si poradiť či dané plemeno resp. povaha psíka bude pre vás a vaše možnosti vhodná.


Psíky z labky pomoci denne čakajú na druhú šancu a pokiaľ im prejavíte lásku, odmenia sa vám svojou vernosťou. Váš psík sa stane súčasťou vašej rodiny, spoločníkom, ochrancom aj kamarátom.

Po adopcii psíka sa veľmi sa potešíme pravidelným fotografiám a informáciám, ako sa psíkovi v novom domove darí.

© 2009 OZ Labka pomoci.
MVSR reg.č. VVS/1-900/90-35051 
IČO 42188105 
 
IBAN ČSOB : 
SK1875000000004030264750 
IBAN PRIMA : 
SK9756000000007379889001 

email: labkapomoci@gmail.com

telefón: 0944 300190

Všetky práva vyhradené
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma!